Informacje ogólne:

Przyjmujemy do wykonania zamówienia na stolarkę otworową z realizacją od 20 do 35dni - a w okresie letnim do 45 dni.
Stolarkę nietypową wykonujemy wg indywidualnych kalkulacji cenowych i warsztatowych uzgodnionych z zamawiającym a realizacja zlecenia produkcyjnego liczy się od dnia przyjęcia
zaliczki i sporządzenia umowy z klientem. Realizujemy zamówienia na wykonanie stolarki z jednoczesnym przyjęciem usługi montażu w budownictwie mieszkaniowym, z zastosowaniem 7% stawki podatku VAT - za całość usługi.

Okna standardowe:

Konstrukcja ościeżnic i ramiaków wykonana 
z drewna warstwowo klejonego co eliminuje  wypaczenia konstrukcji. 
Szyby zespolone z dystansem ciepłej ramki ze szkła niskoemisyjnego o współczynniku przenikania ciepła U=1,0  W/m2K.      
W kolorze  białym lub wybranym z 
palety GORI. Malowane farbą ekologiczną o grubości 250~300 mikronów, co zapewnia estetyczny wygląd i trwałość użytkową przez 5 lat. Wykonane jako uchylno-rozwierne ze słupkiem stałym lub ze słupkiem ruchomym. Aluminiowy okapnik zapewniający odprowadzenie wody 
z powierzchni szyby. Naturalna infiltracja powietrza o 
współczynniku 0,5-1,0 m3/h. Okucie obwiedniowe z mikrorozszczelnieniem i uchyłem jednego skrzydła. Tłumienie hałasu do 30-45 dB.

Okna nietypowe: 

Wykonujemy na indywidualne
zamówienie wg oddzielnej dokumentacji warsztatowej, podstawą 
której jest obmiar i uzgodnienia konstrukcyjne 
z zamawiającym, pozostające 
w zgodzie z zasadami konstrukcji i nie przeczące
zasadom geometrii.W zakresie kształtów nietypowych wykonujemy: okna trójkątne, trapezowe,okrągłe, półokrągłe, eliptyczne i łukowe - doliczając odpowiednie dopłaty (w%) do powierzchni okna.

Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i balkonowe:

Wykonujemy w wersjach jedno lub dwuskrzydłowych: Z drewna warstwowo klejonego lub drewna litego o najwyższych parametrach jakościowych-sezonowanego 
i suszonego w odpowiednich warunkach do wilgotności 
12-14% - poddanego następnie procesowi impregnacji. 

Malujemy wielowarstwowo, przy użyciu farb i lakierów ekologicznych GORI

Pełne i przeszklone: o różnych kształtach, konstrukcji, kolorach jak również różnych kształtach szkła w tym dekoracyjnego(witryna, ornament).

Drzwi wejściowe z naświetlem lub bez, wyposażamy w zawiasy łożyskowane, z regulacją w trzech płaszczyznach, oraz zamki listwowe i blokady renomowanych producentów jak: KFV(Niemcy) lub MACO (Austria).

Na życzenie klienta montujemy ozdobne akcesoria lub wyposażenie, jak szkło bezpieczne, antywłamaniowe, progi aluminiowe, okucie przesuwne.

Dobieramy do architektury domu odpowiednie kształty i kolory, a do wystroju wnętrza odpowiednio harmonizujące wyposażenie, przeszklenie lub dodatki dekoracyjne - wg życzeń klienta.

Adres firmy

Zakład Stolarsko-Ciesielski
Adam Kowalczyk
Świdno 100
29-105 Krasocin
tel. (41) 38 80 169
fax. (41) 350 92 53
tel./kom. 693 202 773
e-mail: adba@adba.pl